Ostalo 12.09.2020. 07:56. Zadnja izmjena: 12.09.2020. 07:57.

Streličari Katarine Zrinski Čakovec

STRELIČARSTVO: Državni prvaci iz našeg Kluba

Nakon što je Streličarski klub Sisak odustao od organizacije Prvenstva Hrvatske za djecu do 14 godina u disciplini WA 720 – vanjsko metno kolo, organizaciju priredbe preuzeli su streličari Katarine Zrinski Čakovec. Uz nešto manji broj natjecatelja nego je to bilo proteklih godina, ostvareni su jako dobri rezultati. Šestero natjecatelja Katarine Zrinski osvojilo je četiri pojedinačne i jednu ekipnu medalju.

U stilu instiktivnog luka u kategoriji djevojčica do 14 godina, zlatnu medalju i naslov državne prvakinje osvojila je Nola Jambrošić. Među dječacima do 14 godina zlatnu medalju i naslov državnog prvaka osvojio je Andrija Đurčević, Jan Zadravec osvojio je srebrnu, a Matija Talaš brončanu medalju. Đurčević, Zadravec i Talaš također su osvojili i ekipno zlato. U stilu olimpijski luk Teo Štrukelj pucao je nešto ispod očekivanja pa je na kraju zauzeo četvrto mjesto dok je Vid Muškinja na kraju zauzeo peto mjesto.