Ostalo 24.11.2018. 08:35. Zadnja izmjena: 24.11.2018. 08:41.

Turnir

STRELIČARSTVO Katarina Zrinski uspješna i u Ljubešćici

Nedavno je u Ljubešćici je održan međunarodni turnir na kojem je nastupio i Streličarski klub Katarina Zrinski Čakovec sa 18 natjecatelja i tri ekipe. Na turniru su bili vrlo uspješni, osvojivši pojedinačno osvojili 11 medalja, dok su ekipno također bili odlični.

Zlatne medalje osvajali su Štefan Granatir (složeni luk, kadeti), Jan Miljan (goli luk, kadeti), Marta Galina (standardni luk, djevojčice do 14 g), Teo Štrukelj (standardni luk, dječaci do 12 g), Ian Paska (dugi luk, kadeti) te Lana Žnidarić (instiktivni luk). Sanela Kovačić (olimpijski luk, seniori) i Jan Zadravec (standardni luk, dječaci do 12 g) osvojili su srebrne medalje, a broncu su osvojili  Ivor Nikolić (olimpijski luk, dječaci do 14 g), Mija Mance (goli luk, seniori) te Krešimir Štrukelj (instiktivni luk, seniori). I ostali natjecatelji SK-a Katarina Zrinski su dobro pucali, no ovaj put nedovoljno dobro za medalju.

U ekipnom djelu Katarina Zrinski sa prvom ekipom u sastavu Štefan Granatir, Karlo Cilar i Krešimir Štrukelj osvoja prvo mjesto, druga ekipa u sastavu Tihomir Miljan, Mihael Štebih i Ian Paska šesto mjesto, dok je treća ekipa Katarina Zrinski u sastavu Sanela Kovačić, Jan Miljan i Stjepan Oehler zauzela deveto mjesto.