Ostalo 01.01.2019. 12:17. Zadnja izmjena: 01.01.2019. 12:17.

Turnir

STRELIČARSTVO: Katarini Zrinski 11 medalja u Maloj Subotici

Streličarski klub Katarina Zrinski Čakovec nedavno je bio domaćin turniru na kojem je nastupilo stotinjak streličara iz čitave Hrvatske, a na kojem je iz SK Katarina Zrinski nastupilo 17 natjecatelja, osvojivši12 medalja. Zlatne medalje osvojili su Jan Miljan (kadeti, standardni luk), Vid Muškinja (dječaci do 12 godina, standardni luk), Mija Mance (seniorke, goli luk), Štefan Granatir (kadeti, složeni luk), Stijepan Oehler (veterani, složeni luk), Ian Paska (kadeti, dugi luk), Lana Žnidarić (kadetkinje, instinktivni luk). Srebro su osvojili Ivor Nikolić (dječaci do 14 godina, olimpijski luk) i Krunoslav Sušec (seniori, složeni luk), a brončane medalje Matija Talaš (dječaci do 12 godina, olimpijski luk) i Krešimir Štrukelj (seniori, instiktivni luk). Još su nastupili i Leon Kolarić, Mladen Kodba Karlo Cilar, Mihael Štebih, Tihomir Miljan i Sanela Kovačić.

Uspješni i u Varaždinu

U Varaždinu je održan Božićni turnir na kojem je nastupilo oko 90 streličara iz čitave Hrvatske. Iz SK Katarina Zrinski Čakovec nastupilo je deset natjecatelja osvojivši na turniru šest medalja.

Na najvišem postolju završili su Lana Žnidarić (juniorke, instiktivni luk), Ian Paska (juniori, dugi luk) te Štefan Granatir (juniori, složeni luk). Srebrne medalje osvojili su Krešimir Štrukelj (seniori, instiktivni luk), Karlo Flajšer (juniori, dugi luk) te Krunoslav Sušec (seniori, složeni luk), a nastupili su još Tihomir Miljan, Karlo Cilar, Mihael Štebih i Stijepan Oehler.