Ostalo 13.09.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:32.

TRI MEDALJE FILIPA UDEA U IZRAELU

Aktualni svjetski viceprvak Čakovčanin FILIP UDE, član GK "Marijan Zadravec Macan" Čakovec, vratio se je s jakog međunarodnog turnira u izraelskom Tel Avivu s tri medalje.

U „svojoj disciplini“ vježbe konja s hvataljkama bio je 1.s 15.550 bodova,u višeboju je osvojio 2.mjestgo s 85.950 bodova iza Stepka iz Azarbejdžana, a na parteru je osvojio 3.mjesto. Ovo natjecanje bila mu je dobra priprema i provjera pred nastup na Svjetskom kupu u Osijeku u nastupajućem vikendu /17.-20.rujna/, gdje će nastupiti rekordnih 218 gimnastičara i gimnastičarki iz cijelog svijeta /42 države/. Svima pak će to biti zadnja velika provjera pred Svjetsko prvenstvo u škotskom Glasgowu /23.10.-1.11.205./, koje će biti i kvalifikacijsko za nastup iduće godine na Olimpijskim igrama u Rio de Jaineru.

Filip Ude na oba natjecanja ide s realnim optimizmom, sigurni smo da će uspjeti ostvariti dobar plasman i zacrtani cilj.