Ostalo 23.11.2019. 10:11. Zadnja izmjena: 23.11.2019. 10:11.

Streličarski turnir

Zlatni niz natjecatelja Kluba Katarina Zrinski

Streličarski klub Grebengradski streličari nedavno je organizirao turnir za 130 natjecatelja iz BiH i Hrvatske. Iz našeg Kluba Katarina Zrinski Čakovec nastupilo je 13 natjecatelja, a osvojili su sedam medalja.

U stilu instiktivni luk kategorije djevojčica do 14 godina zlatnu medalju osvojila je Marta Galina , u kategoriji kadeta zlatnu medalju osvaja Adrijan Hajdarović dok srebrnu medalju osvaja Fran Šoštarić , u kategoriji kadetkinja Lana Žnidarić osvojila je zlatnu medalju. U stilu instiktivni luk kategorije kadeta Ian Paska osvaja zlatnu medalju.

U stilu olimpijski luk među seniorkama Mija Mance osvojila je zlatnu medalju, dok među seniorima Karlo Cilar zauzima šesto mjesto, Krešimir Štrukelj sedmo mjesto i Tihomir Miljan zauzima deveto mjesto. Među dječacima do 12 godina Teo Štrukelj zauzeo je peto mjesto, Vid Muškinja šesto mjesto i Jan Zadravec zauzima osmo mjesto. U stilu složenog luka Štefan Granatir osvojio je srebrnu medalju, javljaju iz Kluba.