Sport 06.11.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:31.

PREDNATJECANJE HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA ZA JUNIORE

Kotoripčani nisu uspjeli u Bjelovaru

Kao međimurski finalisti lanjskog nogometnog kupa za juniore, nogometaši NK Graničar Kotoriba bili su uključeni u prednatjecanje hrvatskog nogometnog kupa. U četvrtak 5.studenog gostovali su kod svojih vršnjaka u Bjelovaru kod istoimenog kluba. Domaćini su bili bolji slaveći pobjedu od 3:0 (1:0). Kotoripčani su igrali u sastavu: Vidović, N.Andrlon, M.Andrlon, Zadravec, Ignac, Kvakan, Balog, Matoš, OrsušRebrek, Matulin.

-Prvo poluvrijeme dok smo mogli trkački pratiti utakmicu bili smo podjednaki pa čak i konkretniji prema domaćim vratima. Dokazuje to i podatak da su domaćini došli u vodstvu u 43.minuti iz prvog udarca prema našim vratima-kaže trener Kotoripčana Tihomir Nestić.

Domaći su vodstvo povećali u 75.minuti iz kaznenog udarca, a konačni rezultat utakmice su postavili u 83.minuti iz brzog protunapada. Ponajbolji pojedinci u redovima Kotoripčana su bili Lovro Rebrek i Mišel Andrlon.