Sport 05.06.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:06.

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA: MEĐIMURJE – ČEVO 9:1

ČAKOVEC – Stadion Mladosti. Gledatelja: 50. Sudac: Žganec. Pomoćnici: Sukanac i Mihalic (svi Čakovec). Strijelci: 1:0 Dodlek (4), 2:0 Kokot (7), 3:0 Golik (16), 3:1 G. Mavrić (22), 4:1 Marciuš (26), 5:1 L. Vuk (30), 6:1 Vuković (36), 7:1 Kokot (42), 8:1 Kristić (60 – 11 m), 9:1 Kristić (74 – 11 m).

MEĐIMURJE:Valentić, Dodlek, Branilović, Mesarić, Karlovčec, Hranilović, Golik, Vuković, L. Vuk, Marciuš, Kokot (još su igrali:Kristić, Novko, G. Vuk, Gašparić, Kočila, Andrašec, Malenović, Makar i Petak). Trener: Mario Kovačević

Bio je to jači trening Čakovčana pred posljednje prvenstven o kolo. Svih 90 minuta igralo se je pred vratima varaždinskog županijskog ligaša, postigli su domaći igrači 9, a mogli bar još 4-5 pogodaka, svi su pogoci bili vrlo efektni, posebno šesti Danijela Vukovića. Pogodak su primili greškom obrane, a u drugom poluvremenu osim iskusnog Kristića koji je postigao dva pogotka iz opravdano suđenih kaznenih udaraca, igrao je mladi juniorsko-kadetski sastav