Sport 22.10.2012. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:19.

MEĐIMURJE 30
MATULJI 34
Čakovec - Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 100. Suci: Bosak i Herceg (oba Varaždin).
Međimurje: Horvat, Hajdarović, Kovačević, Kolarić, Mišević 7, Škrobar 3, Bralić 2, N. Petek 1, Zebec, Levak,Pustić, Hutinec 3, Martinjak 1, Sklepić 3, Kovačić 4, M. Petek 6. Trener: Ivica Haček
Sedmerci: Međimurje: 9/5, Matulji: 4/3. Isključenja: Međimurje 4 minuta, Metulji: 18 minuta. Igrač utakmice: Raul Valković (Matulji)
Kako su igrali tako su i prošli. Osrednji sastav Matulja uzeo je ponuđeno i nije trebalo ni posebno dobro igrati da dođe do zaslužene pobjede. Domaće odavno nismo gledali u lošijem izdanju, igrali su bez motiva, izuzetno slabo u obrani s mnogo grešaka u napadu pa nisu ni mogli, ni smjeli takvom igrom bolje proći. Tek na početku imali su vodstvo 5:1, kod tog rezultata primili su 4 gola s igračem više do kraja susreta još 6 kada su gosti bili brojčano slabiji, a u napadu su igrali bez ideje, s izuzetno mnogo tehničkih grešaka i promašaja zicera i čak 5 sedmeraca. Neki igrači u domaćem sastavu trebaju se ozbiljno zamisliti nad svojom igrom i učinkom, ona s Matuljima bila je antipropaganda rukometa.
Ostali rezultati 7. kola: Senj W. - Crikvenica 28:21, Umag - Moslavina 31:26, Đakovo - Kozala 34:28, Hr. dragovoljac - Županja 33:37, Osijek - Biograd 41:26, Dugo Selo - KTC 40:30.
14. Kozala 7 1 0 6 -29 2
• 8. kolo: U subotu slijedi teško subotnje gostovanje u Križevcima. Na Čakovčanima je da isprave loš dojam s utakmice protekle subote.

II. LIGA-SJEVER (M)
Bod u Brodu
BROD 28
PRELOG 28
Sl. Brod - gledatelja 100. Suci: Dragočajac i Kostetski.
Prelog: Matić 7, Bergovec 1, Najman, Lončarić, Bratković 1, Horvatić 4, Logožar, Krajner 3, Malek 1, Mikloška, Martinčević 3, Halić, Janušić 4, Belić 4, Šelja. Trener: Josip Borković
Preložani su nakon tri uzastopne pobjede u Slavonskom Brodu odigrali neriješeno. Prvo poluvrijeme domaćin je riješio u svoju korist od 15:12 zahvaljujući puno tehničkih pogrešaka gostiju. U nastavku Preložani su zaigrali puno bolje, vodili 24:22, 25:23, 28:26 da bi u poslijednjoj minuti primili dva pogotka i tako se morali zadovoljiti bodom. Treba naglasiti da je ekipa Preloga mlada, neiskusna i vjerojatno se nakon tri uzastopne pobjede opustila, slabije se treniralo što je dovelo do pada koncentracije.
Ostali rezultati 4. kola: Ivančica - Požega 25:24, Borovo - Viro-Virovitica 29:19, Beli Manastir - Garešnica 32:28, Slatina - Ivanska 23:25.
12. Slatina 4 0 0 4 -11 0
• 5. kolo: u subotu u Prelogu (19 sati) gostuje Beli Manastir što je prilika za pobjedu, pa iz kluba pozivaju sve prijatelje rukometa da dođu na ovu utakmicu. (Z. Premuš)

II. LIGA-SJEVER (Ž)
Uvjerljive mlade
ĐURĐEVAC - ZRINSKI 24:32
Đurđevac - sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Pleše (Osijek) i Posavec (Virovitica).
Zrinski: Ivačić, Žvorc, P. Posavec 7, Šarić, Makar 2, Androić, Glad, S. Posavec 6, Zadravec 6, Resman 5, T. Horvat 3, Car, L. Posavec 3, Ahel, E. Horvat, Benčik. Trener: Željko Golik
Druga visoka i uvjerljiva pobjeda mladog, i ovaj put nekompletnog sastava Čakovčanki kod tradicionalno neugodnog protivnika. Koja pak ni u jednom momentu nije bila upitna, upitna je bila samo razlika s kojom će biti ostvarena. Sve igračice koje su igrale zadovoljile su, za očekivati je da se pobjednički niz nastavi i u subotu kada u 17 sati u dvorani Graditeljske škole gostuje sastav Brod Gymnasiuma iz Slavonskog Broda.
Ostali rezultati 2. kola: Brod Gym. - Pitomača 27:30, Podravka Lino - Pan Đakovo 26:14, Bjelovar - Tvin Trgocentar 33:26, Darda - Ivanec 38:28.

Pobjede naših
Uvjerljive pobjede naših predstavnica u 4. kolu. Igračice Čakovca bile su vrlo uvjerljive s do sada vodećim sastavom Lige Bjelovarom II, pobjeda 36:18 to najbolje potvrđuje. Igrale su u sljedećem sastavu: Zelić, Poljaković 3, Križaić, T. Horvat 9, Mlinarić 5, Taradi-Vržina 2, Vojković 1, Lončarić 3, Sršan 1, Rob, I. Horvat 3, Kodba 1, Kržina, Kolarić 1, Đuran1, Gudlin 7 - trener Pavao Juršić. Preložanke pak su prvu prvenstvenu pobjedu 29:24 s drugim sastavom varaždinske Koke ostvarile boljom igrom u drugom poluvremenu, igrale su: Barlović, Žeželj, Režek, Karol 11, Kovač, Zimprich, Gosarić 5, Golomboš 3, Belić 1, Varga, Slaviček 9, trener Božidar Žegarac.
Rezultati 4. kola: Prelog - Koka II 29:24, Veliko Trojstvo - Mlinar 25:21, Čakovec - Bjelovar II 36:18. Redoslijed: Veliko Trojstvo 7, Bjelovar II 6, Čakovec i Mlinar 4, Prelog 2, Koka II 1 bod.