Sport 29.10.2012. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:19.

KTC 30
MEĐIMURJE 24
Križevci - Sportska dvorana, gledatelja 150: Suci: Knežević i Tunuković (Vrpolje).
Međimurje: Horvat, Lacić, Goričanec, Mišović 2, Škrobar 4, Toplek, N. Petek 3, Levak, Pustić, Hutinec, Martinjak 3, Torner, Petek 4, Blagus 2, Sklepić 5, Kovačić 1. Trener Ivica Haček
Novi poraz i nastavak slabih igara. Već nakon prvog poluvremena gubili su 13:9 uz slabu igru. U drugom poluvremenu kada su se rezultatski približili vodstvu domaćih nizali su se promašaji, između ostalog promašena je 6-7 zicera, a ni u obrani nije bilo dovoljno oštrine i borbenosti. Sve su to Križevčani iskoristili. Suđenje također slabo, oštećene su obje momčadi.
Ostali rezultati 8. kola: Kozala - Crikvenica 28:17, Županja - Senj 39:19, Moslavina - Osijek 26:23, Matulji - Umag 33:21, Đakovo - Dugo Selo 31:24.
14. Senj 8 1 1 6 193:244 3
• 9. kolo: u subotu u Čakovcu (dvorana Graditeljske škole, 19 h) gostuje Đakovo. Za pobjedu mnogo toga treba mijenjati i popraviti.

PRELOG 35
B. MANASTIR 35
Prelog - školska sportska dvorana. Gledatelja 200. Suci: Bosak i Herceg.
Prelog: Balog 11, Bergovec, Najman, Vlašić, Lončarić, Bratković 1, Horvatić, Logožar, Krajner 5, Malek 2, Mikloška, Martinčević 6, Halić, Janušić 7, Belić 3, Šelja. Trener: Josip Borković
Rukometaši Preloga u izuzetno zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici protiv kvalitetnog Belog Manastira odigrali su neriješeno. Domaćin je u prvom poluvremenu bio bolja ekipa što je rezultiralo da je na odmor otišao s prednošću od tri pogotka. U nastavku gosti uspijevaju zahvaljujući izuzetno lošoj igri obrane domaćih sustići prednost da bi se do kraja igralo uglavnom ‘gol za gol’. Domaćin je u posljednjim trenucima utakmice imao dva zicera koje ne realizira te utakmica završava bez pobjednika.
Ostali rezultati 5. kola: Ivanska - Brod 36:28, Garešnica - Borovo 32:39, Viro-Virovitica - Ilova 25:21, Požega - Slatina 27:22, Đurđenovac - Ivančica 19:33.
12. Slatina 5 0 0 5 -16 0
• 6. kolo: Prelog u subotu gostuje kod izuzetno jakog Borova. (Z. Premuš)

ZRINSKI - BROD G. 27:23
Čakovec - dvorana GŠ. Gledatelja 80. Sutkinje: Juranec i Vajdić (Koprivnica).
Zrinski: Markanović, P. Posavec 8, Šarić, Makar 3, Androić, Glad, S. Posavec 5, Zadravec 7, Žvorc, Resman 1, T. Horvat 2, Car, Ivačić, L. Posavec 1, Ahel, E. Horvat. Trener Željko Golik
Igračicama Zrinskog je bilo dovoljno vrlo dobre igre 20 minuta drugog dijela za treću uzastopnu pobjedu. U prvom poluvremenu bilo je dosta grešaka što su gošće iskoristile i završile taj dio vodstvom 14:13. U drugom su domaće zaigrale odlično, efikasno, i u obrani pa su gošće prvi gol postigle tek u 38. minuti. Kod +7 vodstva trener Golik dao je priliku zaigrati svima, posebno mladima koje manje igraju što su gošće iskoristile i ublažile poraz.
Ostali rezultati 3. kola: Ivanec - Đurđevac 37:27, Tvin Trgocentar - Darda 32:24, Pitomača - Podravka Lino 32:29.
10. Đurđevac 3 0 0 3 72:92 0
• 4. kolo: Nove bodove Čakovčanke očekuju u subotu kada dočekuju Ivanec (dvorana GŠ, 17 sati).

3. LIGA SJEVER - ŽENE
Poraz i neriješeno
Rukometašice Preloga osvojile su veliki bod u Križevcima, posebno jer su nadoknadile vodstvo domaćih iz prvog poluvremena (17:10). Čakovčanke pak su bile blizu boda s drugim sastavom varaždinske Koke, na kraju su ipak poražene. U idućem kolu u Prelogu je međimurski derbi.
Rezultati 5. kola: Mlinar - Prelog 28:28, Bjelovar II - Veliko Trojstvo 31:28, Koka II - Čakovec 24:20. Redoslijed: Bjelovar II 8, Veliko Trojstvo 7, Mlinar 5, Čakovec 4, Prelog i Koka II 3 boda.