Sport 20.12.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:58.

RUKOMET: Prelog 3., Zrinski pobjednice kupa

PRELOG 37
MATULJI 30
Prelog - školska sportska dvorana. Gledatelja 300. Suci: Kuhar i Prelčec.
Prelog: Žeželj, V. Belić 2, Matić 2, Bergovec 5, Najman, Martinčević, Lončarić, Bratković, Horvatić 3, Logožar, Krajner 4, Malek 2, N. Martinčević 5, Halić, Janušić 7, M. Belić 7. Trener Dubravko Hozjak
Uvjerljiva i potpuno zaslužena pobjeda u odličnoj igri rukometaša Preloga u posljednjoj jesenskoj prvenstvenoj utakmcici, koja je mogla biti još uvjerljivija prema propuštenim prilikama. Od prve do posljednje minute igrači trenera Dubravka Hozjaka demonstrirali su kvalitetnu igru. Poluvrijeme su završili na plus 5 a kraj s +7 pogodaka prednosti. Kod domaćih svi igrači su za prikazanu igru od gledatelja bili nagrađeni gromoglasnim aplauzom na kraju utakmice.
Zlatko Premuš

FINALE KUPA MEĐIMURJA (Ž)

Zrinskice pobjednice

ZRINSKI 41
PRELOG 21
Čakovec - dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 80. Suci: Munđar i Zeko (Čakovec)
Zrinski: Dominić, Ivačić, P. Posavec 8, Šarić 2, Ladić 1, Marković 3, Glad 2, S. Posavec, Resman 2, Androić 1, Car 4, L. Posavec 1, Balić 4, Benčik 2, Laptoš 7, Kovač 4. Trener Željko Golik
Prelog: Markač, Karol 3, Kovač, Lipić 2, Palačić 1, Mikloška 1, M. Martinčević 5, Hančić, E. Martinčević, Sraka 1, Slaviček 5, Glavina, Barlović, Herc, Delladio 3. Trener Juraj Delladio
Očekivana, uvjerljiva i laka pobjeda Čakovčanki koje su igrale koliko je trebalo. Već nakon prvih 30 minuta kada je igrao standardni, najbolji sastav vodstvo je iznosilo +15 (22:8), u drugom dijelu igrale su mlađe kadetkinje i uvjerljivo vodstvo povećale na krajnjih +20. Gošće iz Preloga trudile su se da poraz bude što manji, nisu uspjele, no i igranje u finalu uspjeh je za sastav trenera Delladia. Nakon susreta predsjednik MRS-a Miljenko Topličanec predao je pobjedničkom sastavu dvije lopte i plaketu, poraženima loptu, a MRS je da smanji troškove klubovima platio i službene osobe finala.