Sport 15.10.2012. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:19.

MOSLAVINA 31
MEĐIMURJE 22
Kutina - Sportska dvorana. Gledatelja: 300. Suci: Magić i Špiranec (oba Varaždin).
Međimurje: Horvat, Lacić, Hajdarović, Levak, Hutinec 2, N. Petek 1, M. Petek 4, Martinjak 5, Goričanec 1, Škrobar 8, Toplek, Sklepić, Pustić, T. Kovačić 1. Trener: Ivica Haček
Domaći su opravdali ulogu favorita i očekivano i zasluženo pobijedili ovaj put nekompletan i nedovoljno motivirani sastav Čakovčana. Koji se do 35. minute rezultatski još nekako „držao“, kasnije im se igra raspala, niz promašaja i tehničkih grešaka koje su domaći iskoristili i na kraju uvjerljivo pobijedili. Suce nismo spominjali zbog visokog poraza iako ni oni nisu “briljirali“. Ovaj rezultat i igra nisu dobra najava subotnje utakmice (19 sati, dvorana GŠ) s kvalitetnim sastavom riječkog Matulja. Valjda će Čakovčani biti motiviraniji i u kompletnom sastavu, samo tako mogu računati na povoljan rezultat.
Ostali rezultati 6. kola: Kozala - Senj 28:27, Crikvenica - Hrv. dragovoljac 29:27, Županja - Osijek 24:20, Biograd - Umag 29:31, Matulji - Dugo Selo 30.21, KTC - Đakovo 26:28.

IVANSKA 30
Prelog - sportska-školska dvorana. Gledatelja 250. Suci: Medvec i Vulić.
Prelog: Matić, Balog 4, Bergovec 4, Najman, Lončarić, Bratković 1, Horvatić 3, Logožar, Krajner 5, Malek 7, Mikloška 4, Martinčević 3, Halić, Janušić 4, Belić 5, Šelja. Trener: Josip Borković
Treća uzastopna prvenstvena pobjeda koja im je donijela i vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici. Od početka utakmice domaćin je dominirao terenom te već do odlaska na odmor ostvario prednost od 7 razlike. U nastavku je utakmice trener Borković dao priliku mladim igračima te je utakmica na kraju završila sa +10.
Ostali rezultati 3. kola: Ivanska - Ilova 27:22, Slatina - Nova Gradiška 35:28, Orahovica - Boso 37:25, Đurđenovac - Borovo 29:23, Požega - KTC 29:30.
12. Slatina 3 0 0 3 -9 0
• 4. kolo: Prelog gostuje u Slavonskom brodu kod Broda i vjeruju nastavak serije pobjeda. (Z. Premuš)

II. LIGA-SJEVER (Ž)
‘Startna’ pobjeda
ZRINSKI - DARDA 30:26
Čakovec - Dvorana graditeljske šakaole. Gledatelja: 80. Suci: Mucko i Šipoš (oba Varaždin). Nadzornik: Bjelopera (Bjelovar).
Zrinski: Markanović, P. Posavec 6, Šarić, Makar 6, Glad, S. Posavec 6, Zadravec 3, Vugrinec, Resman 2, T. Horvat 3, Car, Ivačić, L. Posavec 2, Ahel 1, E. Horvat 1. Trener: Željko Golik
Očekivana „startna“ pobjeda nekompletnog sastava mladih Čakovčanki. Nakon što su vrlo dobrom igrom prvo poluvrijeme riješile u svoju korist s već tada nedostižnih +9 (18:9), a početkom drugog poluvremena tu razliku povećale na +11, trener Golik u igru je uveo igračice koje manje igraju. Gošće na čelu s Klaudijom Pope koja je postigla čak 19 golova to su iskoristile i smanjile na kraju razliku na za njih pristojnih -4. Da su domaće cijeli susret odigrale s najboljom sedmorkom i da u drugom poluvremenu nisu toliko griješile, rezultat bi bio daleko uvjerljiviji u njihovu korist. U subotu Čakovčanke koje su igrale u novim dresovima gostuju u Đurđevcu.
Ostali rezultati 1. kola: Đurđevac - Brod Gymnasium 21:23, Ivanec - Bjelovar 23:26, Tvin Trgocentar - Podravka Lino 23:26, Pan Đakovo - Pitomača 27:26.

3. LIGA SJEVER - ŽENE
Naše neuspješne
Treće prvenstveno kolo nije bilo uspješno za naše predstavnice. Ekipa Preloga poražena je u Velikom Trojstvu od tamošnjeg istoimenog sastava, a Čakovca u Križevcima od Mlinara. Iz rezultata je vidljivo da su domaće predstavnice bile bolje, no obje su naše ekipe mogle rezultatski i bolje proći.
Rezultati 3. kola: Veliko Trojstvo - Prelog 27:22, Mlinar - Čakovec 35:25, Bjelovar II - Koka II 24:23. Redoslijed: Bjelovar II 6, Veliko Trojstvo 5, Mlinar 4, Čakovec 2, Koka II 1, Prelog 0 bodova.

MINI LIGA-SJEVER
Poraz i pobjeda
Počelo je novo prvenstvo mini lige Regije sjever, prvi krug igran je u Varaždinu, mlade Čakovčanke koje su s pripremama počele pred desetak dana zabilježile su pobjedu 17:10 u susretu s Kokom II, a poražene su 10:7 od Koke I. Pod vodstvom trenerice Ljubice Vrbančić igrale su: Strbat, Maček 1, Šajnović, Vinković 2, Vnuk 4, Marciuš, Grabar 2, Đuranić 13, Balent 2, Potočnjak. Drugi krug igra se za 14 dana u Čakovcu.