Sport 07.11.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:50.

RUKOMET: Uspješni mladi

IZ SAN SPORTA
ČAKOVEC
Uspješni mladi
Hrvatska rukometna liga i ove je godine uspješna za mlade rukometaše čakovečkog San sporta, rezultati na početku nove sezone to potvrđuju. Dječaci rođeni 2000. godine i mlađi vrlo su dobro startali u novu prvenstvenu sezonu, odigrali su 5 susreta, u 4 zabilježili pobjede, a jedan je završen bez pobjednika. Pobijedili su vršnjake Ilove Grubišno Polje 27:13, Ludbreg MB 20:8, Koprivnicu 25:19 i Varaždin 20:16, bez pobjednika 18:18 završili su susret s GRK Varaždinom. Trenutno s GRK Varaždinom zajednički vode na tablici, nadaju se to vodstvo zadržati i na kraju prvenstva. Trener Goran Vuk zadovoljan je prvenstvenim startom, posebno jer je cilj vrh tablice i plasman na završnicu državnog prvenstva. Gdje su mladi Čakovčani u prošlom prvenstvu na kraju završili na 7. mjestu, ove godine s prvom očekuju bolji plasman, jer imaju vrlo kvalitetni i poletni mladi sastav sposoban to ostvariti. U klubu istovremeno i dalje rade s mladima, ponavljaju poziv dječacima rođenim od 2000. - 2005. godine da se uključe i treniraju rukomet, informacije mogu dobiti kod trenera Gorana Vuka (095/866-7070).

Pobjede i poraz mlađih kadetkinja
U Koprivnici je odigran 1. krug 1. hrvatske mlađe kadetske lige-sjever. Mlade rukometašice čakovečkog Zrinskog zabilježile su dvije sigurne pobjede i jedan uvjerljiv poraz. Pobijedile su sastav varaždinske Koke 16:9 i Đurđevca 19:10, a poražene su od Podravke Koprivnice 22:8. Pod vodstvom trenera Željka Golika igrale su: Dominić, Androić 8, Šarić 6, Ladić 4, Bogdan, Glad 6, Car 9, Senčar 1, Vnuk, Benčik 5, Talaš 1, Kozjak, Malašić 1, Sinanović 1, Pajić 1.