Rukomet 22.01.2019. 08:14. Zadnja izmjena: 22.01.2019. 08:17.

1. LIGA RUKOMETAŠICA – Do boda u posljednjoj sekundi susreta

• BJELOVAR – ZRINSKI 22:22

Bjelovar – Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Špiranec i Magić (oba Trnovec Bartolovečki).

Zrinski: Žvorc, Kozjak, Polak, Senčar, Gavrić 8, Pajić 2, K. Balić, Androić, M. Balić, Resman 3, Car 1, Vukojević 7, Šestak 1, Blagus. Trener: Goran Mrđen.

Tradicionalno neizvjestan susret dvije ekipe koje se dobro poznaju završen je poslije velike borbe i mnogo uzbuđenja bez pobjednika, što je za ekipu trenera Gorana Mrđena veliki uspjeh i dobar poticaj pred subotnji lokalni derbi s varaždinskom Kokom u Čakovcu.

Već je prvih 30 minuta bjelovarskog susreta najavljivalo mnoga uzbuđenja. Do 18. minute igralo se gol za gol, no, nakon toga domaće su ipak uspjele doći do rezultatske prednosti i poluvrijeme završiti vodstvom 13:11. Čakovčanke su to vodstvo stigle u 45. minuti (16:16), a prvo i jedino vodstvo na utakmici imale su u 46.minuti (17:16). Nakon toga uvijek su stizale vodstvo domaćih koje je minutu i pol pred kraj susreta bilo 22:20. Prvo su isto smanjile na 22:21, a u samoj završnici Vukojević je postigla izjednačujući pogodak za 22:22. Tu međutim nije bio kraj, jer su doslovce u posljednjoj sekundi suci dosudili sedmerac za domaće, koji je međutim Marta Kozjak obranila za veliko i opravdano veselje čakovečkog sastava.