Rukomet 10.11.2017. 09:18. Zadnja izmjena: 10.11.2017. 09:24.

1. LIGA RUKOMETAŠICA Državne prvakinje očekivano bolje

ZRINSKI        26

PODRAVKA   35

Čakovec - dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 300. Suci: Hunjadi i Zečević (oba Zagreb)

Zrinski: Kozjak, Žvorc, Gavrić 11, Lukić 2, Polak, Senčar, Pajić, Balić, Resman, Grubišić 2, Car 4, Vukojević 7, Šestak, Androić, Vuić. Trener Goran Mrđen

Bez obzira na konačni rezultat državne prvakinje su se morale dobro namučiti da dođu do pobjede. Malo su im u tome pomogle i domaće, slabijom igrom u zadnjih 15-ak minuta. Početkom prvog poluvremena domaće su imale prednost od dva gola, nisu realizirale jedan sedmerac i dva zicera, a dva su gola postigle s igračicom manje. U završnici gošće su zaigrale bolje i otišle na odmor s 4 gola prednosti. Do sredine drugog poluvremena domaće su igrale i dalje dobro, kasnije im je popustila koncentracija, propustile su realizirati još 3 sedmerca i nekoliko zicera što su iskusnije gošće dobro koristile i na kraju zabilježile očekivanu pobjedu. A suđenje, kao da se igralo u Koprivnici.

Ostali rezultati: Lokomotiva - Trešnjevka 34:19, Sesvete A. - Koka 23:23, Zamet - Ivanić 19:23, Pitomača - Split 2010 31:33, Bjelovar - Petason Vranjic 27:24, Dugo Selo - Umag 28:19.

• U subotu Čakovčanke gostuju u Ivanić Gradu, gdje ako zaigraju kao u većem dijelu susreta s Koprivničankama i ranije u Splitu mogu očekivati uspješan rezultat.