Rukomet 16.04.2018. 08:54. Zadnja izmjena: 16.04.2018. 08:55.

1. LIGA RUKOMETAŠICA: Očekivana pobjeda Čakovčanki

ZRINSKI 34

IVANIĆ 26

Čakovec - dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 200. Suci: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina)

Zrinski: Žvorc (7+1), Kozjak (5+1), Vuić, Gavrić 5 (1), Grubišić 7 (1), Papac, Polak, Pajić 2, Androić, M. Balić 1, Resman1, Car 1, Vukojević 12, Šestak 4, Blagus 1, K. Balić. Trener Goran Mrđen

Očekivana pobjeda Čakovčanki, posebno dobro, gotovo bez greške odigrale su prvih 30 minuta što je vidljivo i iz rezultata tog dijela susreta (21:8). Gošće su povele 1:0, u 25. minuti domaće su imale +13 (18:5), s tim je omjerom završilo i prvo poluvrijeme.

U drugom dijelu domaće su se očito opustile, zaigrale slabije, bilo je tehničkih grešaka i promašaja, a igrale su i one igračice koje manje igraju. To su simpatične gošće iskoristile i u 49. minuti smanjile ishod na „samo“ 25:18. Domaće su iza toga zaigrale malo bolje ponovo vodile i s 11 razlike, na kraju susret zaključile s +8. Za vrijeme poluvremena, gledateljima koji su i ovaj put sportski navijali, predstavljen je mladi sastav djevojčica Zrinskog koji je u Slavonskom Brodu izborio nastup na završnici prvenstva Hrvatske.