1. LIGA RUKOMETAŠICA Očekivana pobjeda Zrinskica

ZRINSKI 33

TREŠNJEVKA 26

Čakovec - dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 150. Suci: Goran Cupek i Robert Kožuhar (oba Garešnica )

ZRINSKI: Kozjak (9+0), Žvorc (8+0), Vuić, Gavrić 11 (3), Lukić 5, Polak, Senčar, Pajić, Balić 1, Resman, Grubišić 5 (3), Car 2, Vukojević 9, Šestak, Blagus, Androić. Trener Goran Mrđen

Sedmerci: Zrinski 6/6, Trešnjevka 3/3; Isključenja: Zrinski 10 minuta, Trešnjevka 6 minuta; igračica utakmice Ana Marija Gavrić (Zrinski)

Očekivana i važna pobjeda Čakovčanki koja je da su iskorištene sve povoljne prilike trebala biti daleko uvjerljivija. Nakon jedinog vodstva gošći (2:1) već u 9. minuti domaće vode 5:3, propustile su realizirati nekoliko zicera, nakon 5:5 s igračicom manje vode i 7:5, u 22. minuti 13:10, a na kraju prvog poluvremena 17:12. Početkom drugog poluvremena vodstvo 18:12 koje iza toga do finiša susreta stalno raste, u 46. minuti bilo je 26:18, a u 50. minuti i 29:20. Nakon što su zadnjih deset minuta igrale mlade igračice, one koje manje igraju gošće su to iskoristile i smanjile rezultat na njih na kraju snošljivih tek -7.

Prije početka susreta minutom šutnje odana je počast poginulim braniteljima Vukovara koji su svoje živote dali za slobodu Hrvatske. A kompletna ekipa, stručni stožer i uprava uključili su se dan prije utakmice u akciju Međimurske županije i Grada Čakovca "I u mom gradu Vukovar svijetli" te se u Vukovarskoj ulici pomolili i zapalili svijeće.

Ostali rezultati: Bjelovar - Podravka Vegeta 17:28, Koka - Petason Vranjic 38:22, Pitomača - Ivanić 36:29, Sesvete Ag. - Split 2010 24:22, Zamet - Dugo Selo 39:30.

• Prvenstvo se zbog priprema juniorske i seniorske reprezentacije prekida, utakmica s Dugim Selom odigrat će se nakon posljednjeg 13. kola, a idući susret Čakovčanke igraju u dvorani GŠ 2. prosinca sa zagrebačkom Lokomotivom.