Rukomet 19.11.2018. 13:45. Zadnja izmjena: 19.11.2018. 13:48.

1 LIGA RUKOMETAŠICA: Poraz "zrinskica" u Sesvetama

Sesvete – Zrinski 33:29

Sesvete – Sportska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Josip Gagula i Mislav Zorko(oba Zagreb).

Zrinski: Kozjak, Žvorc, K. Balić, Polak, Gavrić 6, Pajić, Vukojević 11, M. Balić 2, Resman 4, Car 6, Blagus, Senčar. Trener: Goran Mrđen.

Gostovanje u Sesvetama za Čakovčanke je neuspješno završilo. Međutim nakon prvih 30 minuta nije tako izgledalo. Taj su dio susreta igračice trenera Mrđena odigrale bez greške, borbeno u napadu i dobro u obrani, što potvrđuje i rezultat na kraju poluvremena (13:18). U drugom poluvremenu u prvih šest minuta nisu postigle ni jedan gol. što domaće koriste i preuzimaju vodstvo koje nisu ispustile do kraja susreta.

Prvenstvo se zbog Europskog prvenstva prvenstvo prekida, što im ostavlja dovoljno vremena da se dobro pripreme do nastavka, 12. siječnja kada u Čakovcu gostuje Osijek, proanaliziraju dosadašnji učinak i onda u odlučujućem dijelu postignu očekivane rezultate.