Rukomet 14.05.2019. 14:07. Zadnja izmjena: 14.05.2019. 14:09.

1. liga rukometašica: Tijesan poraz zrinskica u Varaždinu na kraju sezone

KOKA – ZRINSKI 29:28

Varaždin – Sportska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Igor Barle i Saša Vučić (oba Zagreb).

Zrinski: Žvorc, Potočnjak, Senčar, Gavrić 10, Pajić 4, Pavlović 2, Androić, M. Balić 1, Resman 3, Mrđen, Vukojević 8, Šestak, K. Balić. Trener. Goran Mrđen.

Rukometašice Koke u lokalnom derbiju uspjele su se revanširati Čakovčankama za poraz u prvom dijelu prvenstva. Nije međutim trebalo tako završiti, da je samo bilo malo više sportske sreće i koncentracije. Čakovčanke, kod kojih se osjećao izostanak Ene Car, mogle su bolje proći, posebno nakon prvih 30 minuta koje su igračice trenera Mrđena riješile u svoju korist 16:12. Do sredine drugog dijela susreta zrinskice su i dalje igrale dobro, no tada slijedi pad koncentracije, što domaće koriste, postižu pet pogodaka za redom te se nakon toga do kraja susreta igra gol za gol. U 56. minuti Čakovčanke se uspijevaju rezultatski odvojiti na 28:26, međutim, nakon toga do kraja utakmice nisu više postigle ni jedan gol. Domaće to ponovo koriste, postižu tri gola i u 58. minuti vode 29:28, što je bio i konačan ishod susreta.