Rukomet 27.02.2019. 07:56. Zadnja izmjena: 27.02.2019. 07:56.

DUBRAVA II 39

ČAKOVEC 34

Zagreb – Dvorana Dubrave. Gledatelja: 100. Suci: Cepanec (Turčin) i Dragočajac (Novska).

Čakovec: Marciuš, Lacić, Hajdarović, Škrobar 2, Jeftić, Farkaš, N. Petek 2, Čapalija, Srnec 2, M. Petek 1, Sklepić 10, Toplek, Horvat 4, Levak 12, Herman 1, Tkalčec. Trener: Josip Borković.

Čakovec je na gostovanju kod druge ekipe Dubrave doživio prvi prvenstveni poraz. Nisu na ovoj utakmici Čakovčani bili raspoloženi za igru, gledali smo ih do sada u puno boljem izdanju. Posebno su slabo igrali u obrani, čak ni vratari nisu bili na zavidnom nivou pa kad se sve to zbroji domaćima nije bilo teško zabilježiti pobjedu. Već nakon prvih 30 minuta imali su prednost od četiri gola razlike (20:16), tu su prednost u drugom poluvremenu povisili za još jedan gol i na kraju zasluženo slavili.

Čakovčanima sada najprije slijedi utakmica osmine finala Kupa protiv riječkog premierligaša Zameta ove srijede u Čakovcu (27.2.), da bi već u subotu ugostili ekipu Koprivnice u 18. prvenstvenom kolu.