Rukomet 10.11.2017. 10:10. Zadnja izmjena: 10.11.2017. 10:11.

2. LIGA-SJEVER (M): Nedelišćani prokockali +6, Prelog porazio Čakovec

Nedelišćani prokockali +6

Nedelišće - Sisak  27:28

Čakovec - dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 50. Suci: Gagula i Zorko (oba Zagreb).

Nedelišće: Jarni, Kovačić 6, Jakšić, Zebec 3, Bakšaj 2, Bakač 2, B. Raguž 2, Topličanec 1, Farkaš 6, Bratković 2, Car, Goričanec, Slaviček, Škvorc 3, L. Raguž. Trener Nebojša Buvač

Umjesto uvjerljive pobjede za što su postojali svi uvjeti, na kraju poraz koji to nije smio biti. Sisčani su iskoristili slabu igru domaćih i osvojili bodove. No, nije međutim tako izgledalo tijekom većeg dijela susreta, jer su domaći nakon prvog poluvremena vodili 13:12, mogli i više, a u drugom su poluvremenu imali prednost od čak šest razlike. No ni to im nije bilo dovoljno, nervoza i nedovoljna koncentracija stajala ih je na kraju neplaniranog poraza.

• U idućem kolu čeka ih zahtjevan susret i gostovanje u Ludbregu kod tamošnjeg istoimenog sastava koji se na tablici nalazi u sličnoj situaciji pa će to biti derbi začelja.

Prelog porazio Čakovec

Prelog - Čakovec  38:26

Prelog - školska sportska dvorana. Gledatelja 250. Suci: Kuhar i Prelčec.

Prelog: Kolarek, D. Bogović 7, P. Bogović 2, Krajner 12, Mikec 1, Lončarić, Kočet 2, Novak, Matijević 1, Sermek 3, Zadravec 4, M. Belić 6. Trener Alen Belko

Čakovec: Kovačević, Herman 2, Bralić, Srnec 3, Horvatić 4, Gradiščaj, Dvanajščak 2, Petek 3, Marciuš, Balog, Toplek 2, Radiković 6, Korent 2, Lacić, D. Horvat 2, I. Horvat. Trener Josip Borković

U međimurskom derbiju domaćin je odigrao odličnu utakmicu te ostvario visoku pobjedu. Od početka Prelog je dominirao stvarao prednost nad Čakovčanima koji su najavili da dolaze u Prelog po dobar rezultat ali namjerili su se na izuzetno motiviranog protivnika protiv kojeg na ovoj utakmici nisu imali niti najmanje šanse, što je vidljivo i po krajnjem rezultatu. Svi kod domaćina zaslužuju pohvale dok su najbolji ipak bili Krajner koji je postigao 12 pogodaka te M. Belić, Bogović, Lončarić, Zadravec, Kočet.

• Već ove subote Prelog očekuje novo teško gostovanje u Ivancu.