Rukomet 17.10.2018. 13:22. Zadnja izmjena: 17.10.2018. 13:25.

2. LIGA SJEVER (M) – Nova visoka pobjeda Čakovčana

Koprivnica Noa - Čakovec 22:38

Koprivnica – Sportska dvorana. Gledatelja: 150. Suci: Cingesar i Mraz (oba Varaždin).

Čakovec: Marciuš, Hajdarović, Srnec 5, Škrobar 2, N. Petek 4, Farkaš 3, Tkalčec 2, Horvatić, Jeftić 5, Horvat 2, M. Petek 11, Sklepić 2, Toplek 2. Trener: Josip Borković.

Čakovčani nastavljaju s pobjedama i dobrim igrama, rezultat s gostovanja u Koprivnici to najbolje potvrđuje. Već nakon prvih 30 minuta igrači trenera Borkovića imali su nedostižnu prednost od 6 golova razlike, u drugom je poluvremenu ta prednost povećana na konačnih čak +16. Ovo ohrabruje pred subotnji susret u Čakovcu s dojučerašnjim prvoligašem Garešnicom gdje se opravdano očekuje nastavak pobjedničkog niza.

Ostali rezultati: Dugo Selo – Ivančica 36:32, Rugvica – Trnovec 25:28, Petrinja – Ludbreg 35:26, Garešnica – ZG Dubrava 31:38, Dubrava II – Varaždin, Sesvete II - Zagorica