2. LIGA-SJEVER (M) Od naših predstavnika samo Prelog do bodova

Nedelišće - Rugvica 31:32

Nedelišće - dvorana Aton. Gledatelja: 50. Suci: Cingesar i Mraz (oba Varaždin).

Nedelišće: J. Zebec 1, Bakač 7, Topličanec 1, B. Raguž 1, Obadić, Bakšaj 1, Car, Goričanec 5, L. Raguž, Slaviček 11, Bratrkaović 1, M. Zebec 3. Trener Nebojša Buvač

Igrači Nedelišća zaista nemaju sportske sreće. U nekompletnom sastavu, bez četvorice standardnih igrača nisu uspjeli prekinuti niz poraza. Malo im je nedostajalo da u zadnjem napadu postignu pogodak za izjednačenje što bi bilo realno, ovako ostaje gorčina za propuštenim. U idućem kolu čeka ih zahtjevno i teško gostovanje u Trnovcu.

Varaždin 1930 II - Čakovec 32:26

Varaždin - mala dvorana Arene. Gledatelja: 100. Suci: Ivančić i Kordić (oba Zagreb)

Čakovec: Marciuš, Kovačević, Horvat 6, Škrobar 1, N. Petek, M. Petek 1, Bralić, Tkalčec 1, Horvatić 2, Gradiščaj 1, Srnec 6, Toplek 3, Radiković 1, Lacić, Herman 4, Horvat. Trener Josip Borković

Čakovčani nastavljaju s neuvjerljivim igrama, u Varaždinu su poraženi od drugog sastava tamošnjeg istoimenog premier ligaša. Isprika da su u varaždinskom sastavu igrali neki iz prvog sastava nema podlogu, Čakovčani su igrali slabo i to je osnovni razlog poraza. Već na početku, u 16. minuti domaći su imali vodstvo od čak 12:3 i bilo je već tada mnogo toga jasno oko konačnog pobjednika. Poluvrijeme su domaći završili vodstvom 17:12, to su do kraja susreta održali i zasluženo slavili. Čakovčani su po svemu sudeći bili samo nijemi posmatrači događanja u svih 60 minuta, kao da su se unaprijed predali, očito nešto ne štima u njihovim redovima. A imaju po imenima i kvaliteti vrlo dobar sastav, da dalje ne komentiramo. Koji idući test ima kao domaćin s ekipom Zagorice.

Prelog - Dugo Selo 41:36

Prelog - školska-sportska dvorana. Gledatelja 150. Suci: Gagula i Zorko.

Prelog: Kolarek, D. Bogović 9, Krajner 10, Mikec 2, Lončarić, Kočet 1, Novak 3, Matijević 2, Sermek 1, P. Bogović 5, Belić 8. Trener Alan Perko

Zaslužena pobjeda RK Preloga koji je tokom cijele utakmice dominirao, povećavao vodstvo da bi utakmica završila s +5 razlike. Trener Belko u igru je uveo i mlade igrače koji su opravdali ukazano povjerenje. Cijela ekipa kod domaćina odigrala je odlično dok su najviše pogodaka postigli Krajner 10, D. Bogović 9, Belić 8. (Z. Premuš)

Ostali rezultati 10. kola: Zagorica - Trnovec 35:26, Petrinja - Sisak 27:25, ZG Dubrava - Ivančica 31:31.