2. RUKOMETNA LIGA SJEVER (M): Važna pobjeda Čakovca

• SESVETE II – ČAKOVEC 37:38

Sesvete – Sportska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Kasunić i Nikolovski (oba Karlovac).

Čakovec: Marciuš, Hajdarović, Levak 8, Jeftić 6, Farkaš, Čapalija, Tkalčec 2, Hozmec, Horvat 2, M. Petek 2, Sklepić 6, Toplek, Želežnjak, Lukman, Herman 12. Trener: Josip Borković.

Važna i zaslužena pobjeda Čakovca, posebno iz razloga što nisu igrali u kompletnom sastavu i što su bodovi osvojeni na teškom gostovanju. Bila je to utakmica za gledatelje s jakim živcima, neizvjesna tijekom svih 60 minuta. Postignuto je mnogo golova, a Čakovčanci su u toj golijadi bolje snašli.

Nakon prvih 30 minuta imali su gol prednosti (18:17), a tu su prednost održali do kraja susreta. Posebno je raspoložen bio iskusni Dario Herman, odlično su igrali Levak, Sklepić i Jeftić, a trener Borković dobrom taktikom razoružao je ambiciozne domaćine.

U subotu se očekuje nastavak pobjedonosnog niza kada u Čakovcu gostuje sastav Petrinje.