Rukomet 21.03.2017. 07:50. Zadnja izmjena: 21.03.2017. 07:52.

Čakovčani odlični protiv RK Ivanić 2

ČAKOVEC – IVANIĆ II 44:35 (20:5)
ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 60. Suci: Majcen i Pavlović (oba Varaždin).

ČAKOVEC: Marciuš, Kovačević, Pintarić, Gradiščaj 1, Hortvat 1,N. Petek 8, Toplek 4, Lukman 1, Čapalija 3, Tkalčec 4, Dvanajščak 7, M. Petek 6, Sklepić, Radiković 9. Trener: Josip Borković.

Odlična i odgovorna igra, velika borbenost u napadu, dobra igra u obrani rezultirali su već nakon prvih 30 minuta uvjerljivim vodstvom domaćih od čak +15 razlike. Gosti su samo u 1. minuti vodili (1:0), ostali dio prvog poluvremenu u znaku domaći koji su do 21. minute primili samo tri gola i imali vodstvo 18:3. U tom je razdoblju Marciuš obranio i tri sedmerca, a svi koji su do tada igrali zaslužuju čestitke.

U drugom dijelu susreta nije više bilo tako odgovorno i ozbiljno pa su gosti to iskoristili i u tom dijelu susreta postigli čak 18 golova. No domaći su i taj dio susreta riješili u svoju korist i konačna pobjeda lako je ostvarena. Domaći nisu igrali u kompletnom sastavu, najavljuju međutim kompletan sastav i dobar rezultat u subotu u susretu s drugim sastavom premier ligaša Varaždina u Varaždinu.