Rukomet 30.04.2017. 14:43. Zadnja izmjena: 30.04.2017. 14:43.

Čakovčani pobijedili Zagrepčane 11 razlike

ČAKOVEC – ZG/DUBRAVA 34:23 (20:15)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 100. Suci: Miljenko Medved i Matko Murić (oba Varaždin).

ČAKOVEC: Pintarić, Horvat, Vaser 1, Hozmec 1, Gradiščaj 2, N. Petek 4, Toplek 1, Horvatić, Lukman 2, Tkalčec 6, Dvanajščak 5, M. Petek 4, Ninić, Sklepić 7, Želežnjak, Čapalija 1. Trener: Josip Borković.

Čakovčani nastavljaju s dobrim igrama. Iako su igrali u nekompletnom sastavu nadigrali su svim elementima rukometne igre borbeni sastav Zagrepčana. Igrali su svih 60 minuta efikasno, samo u jednom dijelu prvog poluvremena nešto slabije u obrani. No i tada su bili dominantni i taj dio susreta završili vodstvom 20:15. Do sredine drugog dijela vodstvo je povećano na +11 (28:17), a to vodstvo i +11 zadržano je do kraja susreta iako su od 47. minute igrali mladi koji manje igraju ili su prvi puta zaigrali u drugoligaškom rangu natjecanja. Treba na kraju pohvaliti cijeli sastav za dobru igru, u drugom dijelu susreta i vratara Lovru Pintarića za nekoliko vrlo dobrih obrana, te tijekom cijelog susreta braću Petek i efikasne Sklepića i Tkalčeca. U posljednjem prvenstvenom kolu Čakovčani gostuju u Sisku, to je možda i utakmica odluke oko 2. mjesta na tablici. Prema riječima trenera Borkovića idu na gostovanje dobro motivirani i riješeni postići dobar rezultat.