Rukomet 26.10.2016. 07:56. Zadnja izmjena: 26.10.2016. 07:58.

Čakovčani sigurno protiv Trnovca, stekli vodstvo sa samo tri igrača i pobijedili s 8 razlike

ČAKOVEC – TRNOVEC 33:25 (16:13)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole: Gledatelja: 150. Suci: Jurić i Marčinković (oba Bjelovar).

ČAKOVEC: Kovačević, Marciuš, Paler, Škrobar 8, Bedić 3, Balog 10, N. Petek 1, Bratković, Tkalčec 3, Dvanajšćak 4, M. Petek 2, Radiković 2. Trener: Josip Borković.

Zaslužena i važna pobjeda Čakovčana, ovaj su puta odigrali vrlo dobro i odgovorno, konačnih +8 na kraju to najbolje potvrđuje. Samo prvih 15 minuta bilo je neizvjesno, gosti su u par navrata vodili 2 razlike, iza toga do 60. minute dileme više nije bilo. Vrlo dobro je počeo braniti Benjamin Kovačević, obranio je niz teških lopti, 2 sedmerca i nekoliko zicera pa su domaći na odmor otišli zasluženim vodstvom od 16:13.

To su vodstvo stekli u finišu poluvremena kad su u polju igrali s svega 3 igrača (3 su bila isključena), a moramo istaknuti da nisu bili ni miljenici (u tom dijelu susreta posebno) bjelovarskog sudačkog para. Odmah na početku drugog poluvremena povisili na vodstvo na +5 (18:13), vrlo dobrom igrom u napadu, a ovaj put i u obrani.

Vodstvo je do kraja susreta naraslo na visokih 8 razlike pa je opravdano veselje svih sudionika ovog zanimljivog susreta, igrača, stručnog stožera i gledatelja.

U idućem kolu Čakovčani gostuju u Ivanić Gradu kod drugog sastava Ivanića. Za očekivati je da se ovaj puta u Čakovec vrate s dva nova boda.