Rukomet 28.03.2017. 06:59. Zadnja izmjena: 28.03.2017. 07:01.

Čakovčanke su u Umagu poražene slabom igrom u drugih 30 minuta

UMAG – ZRINSKI 33:27 /14:14/

UMAG – Sportska dvorana. Gledatelja: 200. Sutkinje: Irena Pahor i Sanja Trbović (obje Rijeka).

ZRINSKI: Kozjak, Ivačić, Žvorc, Posavec 4, Glad, Pajić, Ladić, Elez 10, Balić 3, Resman 2, Car 3, Šestak 3, Haček 2. Trener: Željko Golik.

Već viđeno na nekoliko posljednjih susreta. Čakovčanke su u Umagu poražene slabijom igrom u drugih 30 minuta nakon što su prvi dio susreta dobro i odgovorno igrale te je taj dio susreta završen neriješenim ishodom (14:14). U drugom su poluvremenu domaće opravdale ulogu favorita, iskoristile su sve greške čakovečkih igračica, revanširale su im se za poraz u prvom dijelu prvenstva i zasluženo slavile. Jedna konstatacija je ipak točna, Čakovčanke su poražene previše uvjerljivim rezultatom. U subotu ih čeka novo i teško iskušenje, primaju u goste (19 sati dvorana GŠ-e) ekipu državnih viceprvakinja – zagrebačku Lokomotivu.