Rukomet 07.10.2016. 23:58.

ŽRK Zrinski

Čakovečke rukometašice dobile slovenski ŽRK Ptuj u prijateljskoj utakmici

ZRINSKI – PTUJ 34:32 (14:12)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 50. Sudac: Đuro Bel (Čakovec).

ZRINSKI: Ivačić, Žvorc, Brgles 3, Senčar, Glad, Sinanović 2, Ladić 2,Balić 1, Horvat 3, Resman 1, Prevendar 14, Benčik 2, Androić 1, Haček 1, Pajić 2, Blagus. Šestak 2. Trener: Ž. Golik.

Pauzu u prvenstvu čakovečke prvoligašice uz treninge koriste i za odigravanje prijateljskih utakmica. Sa slovenskim prvoligašicama loše su počele, kako se utakmica bližila kraju igrale su bolje i prvo poluvrijeme završile vodstvom 14:12.

To su vodstvo održale do kraja susreta, odlično je igrala Dorotea Prevendar, a u drugih 30 minuta trener Golik dao je priliku igrati uglavnom onim igračicama koje u prvenstvu igraju manje, koje pak su igrom i zalaganjem uglavnom zadovoljile.

Zbog reprezentativnih obaveza izostala je iz ekipe Paula Posavec, a opravdano i Ena Car.