Rukomet 10.02.2016. 13:18. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:29.

Prva liga rukometašica

Utakmica sa Sesvetama na rasporedu je u subotu u 18 sati u dvorani OŠ Mursko Središće

PODRAVKA VEGETA – ZRINSKI 30:24 (18:13)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Fran Galović. Gledatelja: 200. Suci: Goran Cupek i Robert Kožuhar (oba Garešnica).
ZRINSKI: Ivačić, Kozjak, P. Posavec 4, Šarić, Glad 1, S. Posavec 5, Sinanović, Ladić, Balić,Resman 3, Horvat 3, Androić, Lupić, Gavrić 5, Maljak 3. Trener: Željko Golik.

Očekivani poraz Čakovčanki, igračice višestrukih državnih prvakinja opravdale su ulogu favorita. Čakovčanke međutim nisu razočarale, igrale su dobro da su u obrani bile malo više koncentriranije, a vratarke raspoloženije mogle su rezultatski bolje proći. Dobro su "otvorile" susret u 10. minuti vodile 7:4, polovicom prvog poluvremena, u 15.minuti bilo je 8:8. Iza toga domaće u 18. minuti prvi puta dolaze u vodstvo (9:8) i to vodstvo više ne ispuštaju do kraja susreta. Prvih 30.minuta završile su vodstvom 18:13, vodstvo od 5 razlike „držale“ su do 58.minute kada su Čakovčanke isto smanjile na 28:24. Više nisu mogle i stigle pa na kraju ipak +6 za domaće i pobjeda državnih prvakinja.

Zbog popularizacije rukometa, posebno ženskog u čakovečkom su klubu odlučili i napravili odličan potez, utakmicu s Sesvetama odigrati u subotu 13.veljače u 18 sati u dvorani Osnovne škole Mursko Središće. Očekuju i ovaj puta tradicionalnu podršku s tribina, ovaj puta u Murskom Središću.