Rukomet 09.11.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:31.

DRUGA RUKOMETNA LIGA SJEVER – MUŠKI: ČAKOVEC – BOROVO 36:23

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 200. Suci: Bosak i Herceg (oba Varaždin).

ČAKOVEC: Horvat, Kovačević, Marciuš, Hajdarović, Sklepić 7, Balog 5, N. Petek 1, Hutinec 6,Zadravec 3, Horvatić 1, Škrobar, Krajner 2, Belić 5, Sermek 6. Trener: Saša K

Prvenstvenu pauzu Čakovčani su dobro iskoristili, na svojoj su to „koži“ najbolje osjetili igrači visoko plasiranog Borova koji se sigurno nisu nadali ovako uvjerljivom porazu, ali i tako dobroj igri domaćina. Ne samo dobroj, već i odličnoj u najvećem dijelu susreta pa su na kraju rezultatski još i dobro prošli. Svi pak u redovima čakovečkog sastava koji je nastupio bez nekoliko ključnih igrača, ovaj puta zaslužuju iskrene čestitke, igrali su kako ih više puta želimo gledati. Borbeno u obrani i efikasno u napadu, nadamo se da će tako igrati i u subotu u Vidovcu gdje gostuju kod još jednog favoriziranog sastava. S Borovom su odlično otvorili susret, već u prvih 4 minute vodili 3:0, u 6.minuti bilo je 6:2, a 20. minuti10:6. Slijedi kratki „predah“ što su gosti iskoristili i smanjili na 10:9 što pak je s njihove strane bilo sve. Jer do kraja poluvremena domaći su se ponovo razigrali i stekli već tada nedostižnu 18:11 prednost, gledali smo niz lijepih akcija, golova i dobrih obrana vratara Horvata. Nakon nekoliko promašaja početkom 2.poluvremena domaći su se ponovo razigrali pa su u 43.minuti imali prednost +11 (26:125), u 57.minuti čak +15 (34:19), a susret su završili pobjedom s 13 golova razlike. Čestitke, uz napomenu da je susret odlično organiziran, te da su i gledatelji dali svoj doprinos ovoj visokoj i važnoj pobjedi.