Rukomet 16.11.2016. 09:24. Zadnja izmjena: 16.11.2016. 09:28.

Gostujuća pobjeda Čakovčana, pobjedonosni gol pao u zadnjoj minuti susreta

ZAPREŠIĆ – ČAKOVEC 28:29 (12:18)

ZAPREŠIĆ – Sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Kopač i Prelogar (oba Zagreb).

ČAKOVEC. Marciuš, Kovačević, Paler, Škrobar 2, Balog 8, N. Petek 2, Bedić, Tkalčec 3, Gradišćaj, Dvanajščak 4, N. Petek 3, Toplek 1, Pintarić, Radiković 6. Trener: Josip Borković.

Važna gostujuća pobjeda Čakovčana, ostvarena u samom finišu susreta, što je već na nekoliko susreta postala neke vrste tradicija. Nakon prvog poluvremena gdje su Čakovčani dobro igrali u finišu istoga i stekli prednost od 6 razlike (18:12) nije izgledalo da bi na kraju moglo biti tako uzbudljivo i neizvjesno.

Domaći su u drugom poluvremenu koristili greške Čakovčana koji pak su već od 20. minute igrali bez ozlijeđenog ponajboljeg igrača Škrobara i u finišu susreta čak dva puta stigli njihovo uvjerljivo vodstvo (27:17 i 28:28). Srećom, u posljednjoj, 60. minuti Dvanajščak je postigao odlučujući, pobjedonosni 29. gol za, kad se sve zbroji, ipak zasluženu pobjedu.

U idućem kolu u Čakovcu gostuje vodeći sastav Lige PPD Zagreb II, utakmica je na rasporedu u subotu (19. studenog) u 19 sati u dvorani .