Rukomet 28.11.2019. 08:37. Zadnja izmjena: 28.11.2019. 08:56.

I. HRL-SJEVER: Oslabljeni Preložani i Krajnerovih petnaest

• DUGO SELO - PRELOG 41:29

DUGO SELO Dvorana GSD. Gledatelja 150. Suci Jukić i Milaković.
DUGO SELO: Raič 2, Šuker, Deronja 2, Pustak 4, Hršak, Agatić 3, Grubišić 6, Kuzmanović, Cmojević, Vranić 6, Vidović, Magdić, Ratužan 3, Lisica 1, Mišković 12, Čelić 2. Trener Matej Mišković.

PRELOG: Hranjec, D. Bogović 7, P. Bogović, Novak, Novosel 1,Selimi 1, Petrošanec 3, Lončarić, Nestić 1, Strahija 3, Toplek 8, Sermek 5, Koprivec. Trener Dubravko Hozjak.
Oslabljeni Preložani poraženi su u Dugom Selu. Tijekom cijelog susreta domaćin je vodio te na odmor otišao s vodstvom od pet pogodaka, da bi susret završio s 12 pogodaka razlike. U sljedećem kolu Prelog ugošćuje Metalac. (zp)

Krajnerovih petnaest!

• VIRO VIROVITICA – ČAKOVEC 23:30

VIROVITICA – Sportska dvorana. Gledatelja 150. Suci: Tin Derušek (Zagreb) i Matej Pavlović (Varaždin).
VIRO VIROVITICA: Pavić, Dujmović, Rešetar 1, Oršolić, Harš, Vrbančić 4, Štimac, Moslavac 4, Predragović 2, Crljenić 6, Starčević 2, Godač 2, Smutnji 2. Trener Tomislav Prebeg.

ČAKOVEC: Marciuš, V. Horvat, Kovačević, Škrobar, Hozjan 7, Jeftić 3, Farkaš 2, Šojat, Srnec 1, M. Petek, Sklepić, Vuković 1, Krajner 15, Murk 1. Trener Josip Borković.

Najvažnije s ove utakmice je važna i zaslužena pobjeda nekompletnog čakovečkog sastava, prva na gostovanju tijekom dosadašnjeg dijela prvenstva. Nakon +2 (15:13) iz prvog poluvremena u drugom poluvremenu to je vodstvo povećano na konačnih plus 7, domaći, a riječ je o posljednje plasiranom sastavu Lige, nisu utakmicu uspjeli učiniti neizvjesnom. Igor Krajner s čak 15 postignutih golova, uz pomoć ostalih u ekipi nije dozvolio eventualno rezultatsko iznenađenje.

Nadamo se da će  bez iznenađenja proteći i subotnji susret kada u Čakovcu gostuje ekipa Dugog Sela. (jf)