Rukomet 05.12.2019. 12:48. Zadnja izmjena: 05.12.2019. 12:52.

I. LIGA - DJEVOJČICE: Važni bodovi ostaju u Čakovcu

ZRINSKI – DUGO SELO 55  34:31

• ČAKOVEC – dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 200. Suci Miljenko Medved i Matko Murić (oba Varaždin).

ZRINSKI: Kozjak, Žvorc, Potočnjak, Pajić 2, Mihalković, Rebernik, Zanjko, Vukojević 13, Gavrić 13, Balić, Radek, Car 4, Blagus 1, Šestak 1. Trener Darinka Pavleković.

DUGO SELO 55: Budić, Čember 8, Jakešević 2, Kontrec, Blanić, Bebek 8, Galić 7, Svetec 3, Šebalj, Porobić, Vlajsović 1, Martinović 1, Rupčić 1. Trener Nenad Plašić.

Važna pobjeda Čakovčanki, za što im je trebala dobra igra u drugom dijelu susreta. U prvom slabo, što su gošće dobro koristile i sredinom poluvremena vodile čak šest razlike (16:9). Domaće su ipak do kraja poluvremena uspjele to vodstvo smanjiti na samo -1 (15:16),  da bi u drugom poluvremenu zaigrale bolje u obrani i efikasnije u napadu, što im se je na kraju isplatilo. Brzo su preokrenule rezultat, prvi su put u 36. minuti one vodile /19:18/ i to vodstvo nisu više ispuštale. Dvojac Gavrić – Vukojević bio je nezaustavljiv, posebno u napadu, svaka s 13 golova bile su nerješiv problem za gošće. Uz pomoć ostalih iz ekipe prednost je stalno rasla, kada je u 47. minuti bila i +5 /27:22/, sve je bilo već tada riješeno i važni bodovi ostaju u Čakovcu.

Slijedi u subotu gostovanje u Virovitici u kojoj će dobro trebati igrati svih 60 minuta ako se žele osvojiti još dva boda.