Rukomet 28.01.2020. 08:06. Zadnja izmjena: 28.01.2020. 08:06.

• SESVETE AGROPROTEINKA – ZRINSKI 32:26

SESVETE – Sportska dvorana. Gledatelja 200. Suci Tomislav Baić i Miroslav Šulekić (obojica iz Novske).

SESVETE AGROPROTEINKA: L. Bešen, Matijaš 1, Čalušić 4, Tupek 2, M. Bešen 1, Grlić, Dicak 8, Burić 6, Lukić 4, Cvitanović, Erkić, Derežić 1, Anđelić 2, Coraš, Lisak 3, Lovrenčević. Trener: Branko Šebek.

ZRINSKI: Kozjak, Potočnjak, Pajić 3, Rebernik, Balent, Gavrić 9, Vukojević 4, Balić, Resman 1, Radek, Car 8, Blagus, Šestak 1, Bedić. Trener Alan Belko.

Čakovčanke su porazom ušle u nastavak prvenstva. Mogle su bolje proći, nakon prvog poluvremena domaće su vodile samo s golom razlike (15:14). Bilo je međutim iza do kraja susreta previše tehničkih grešaka i promašaja, a ni obrana nije odigrala prema dogovoru. To su domaće igračice dobro iskoristile u drugom poluvremenu, nije im ni trebala posebno dobra igra doći do zaslužene pobjede.