Rukomet 12.12.2019. 08:51. Zadnja izmjena: 12.12.2019. 08:52.

I. LIGA - ŽENE Nepotreban poraz Čakovčanki

1234 VIROVITICA – ZRINSKI 35:34 (21:18)

VIROVITICA - Sportska dvorana. Gledatelja: 400. Suci: Kuhar i Prelčec (oba Zagreb).

1234 VIROVITICA: Devald, Kožnjak 12, Zupčić, Verščec 2, Hudoletnjak 10, Medved, Blažev, Bardić, Deskar, Miklić, Kirin 6, Oršulić, Beuk, Cerbadaj 5.

ZRINSKI: Kozjak, Potočnjak, Pajić 2, Mihalković, Zanjko, Balent, Gavrić 19, Vukojević 7, Balić, Car, Blagus, Šestak 6, Bedić. Trener: Darinka Pavleković.

Nepotreban poraz Čakovčanki. Zbog ponovo slabe igre u obrani, posebno u prvom dijelu susreta. Ni čak 19 postignutih golova Ane/Marije Gavrić nije bilo dovoljno za bolji konačni ishod, nije imala dovoljnu podršku ostalih suigračica, posebno nekih standardnih. Unatoč nešto bolje igre u drugom poluvremenu bilo je previše tehničkih grešaka (12), nekoliko promašenih „zicera“, promašen je i jedan sedmerac ... Sve to su domaće uz „blagu“ podršku sudaca dobro koristile, dvojac Kožnjak – Hudoletnjak bio je neriješiv problem čakovečke obrane.

Prednost 21:18 iz prvih 30 minuta domaće su uspjele održati do samog finiša susreta, Čakovčanke su dvije minute pred kraja poravnale rezultat /34:34/, ali i primile 35.gol, pa se rezultat nažalost do kraja susreta više nije mijenjao.

Ostaje još u subotu u Čakovcu odigrati susret s zagrebačkom Lokomotivom, iza toga prvenstvena pauza do 26.siječnja kada slijedi gostovanje u Sesvetama. To je utakmica posljednjeg kola prvog dijela prvenstva, slijedi odmah proljetni nastavak i gostovanje u Splitu.