Rukomet 16.02.2017. 13:49. Zadnja izmjena: 16.02.2017. 13:52.

Međimurski rukometni derbi završio bez pobjednika

MRK ČAKOVEC 29 (16)

Prelog Školska-sportska dvorana. Gledatelja 250. Suci: Magić i Špiranec (Bartolovečki Trnovec).

Prelog; D. Bogović 7, P. Bogović 1, Krajner 5, Matić 5, Hrešć 4, Mikec, Lončarić, Kočet 1, Samardžija, Sermek 1, Miljković 1, Novak, Strahija, Belić 4. Trener: Alan Belko.

MRK Čakovec: Kovačević, Škrobar 1, Gradiščaj, N. Petek 2, Toplek, Tkalčec 4, Dvanajščak 12, M. Petek 5, Marcijuš, Sklepić 2, Pintarić, Horvat, Radiković 3. Trener: Josip Borković.

Međimurski derbi odigran u lijepoj atmosferi u kojoj se okupilo oko 250 gledatelja donio borbenu, do posljednjeg sučevog zvižduka neizvjesnu, ali i fer i korektnu utakmicu koja je na kraju završila bez pobjednika. U prvome poluvremenu utakmica je bila puna rezultatskog preokreta, a završila je 16:16. U nastavku gosti su puno bolje ušli u utakmicu te su stalno vodili i u jednom trenutku imali prednost od pet pogodaka razlike. Ipak, domaćin je požrtvovnom igrom uspio do kraja utakmice doći do poravnanja 29:29 s kojim je rezultatom i završila utakmica. Za kraj Prelog je imao dosuđena šest sedmerca od kojih je dva iskoristio dok je MRK Čakovec imao pet, a četiri je realizirao.