Rukomet 22.02.2018. 06:48. Zadnja izmjena: 22.02.2018. 07:09.

3. HRL sjever

Mladi sastav Čakovca porazom u drugi dio rukometnog prvenstva

Počeo je drugi dio prvenstva 3. HRL sjever, mladi sastav Čakovca startao je porazom. U Križevcima je poražen od tamošnjeg drugog sastava člana 1. lige KTC-a. Nakon dobre igre u 1. poluvremenu domaći su u drugom poluvremenu igrali bolje i na kraju pobijedili. U idućem kolu mladi Čakovčani domaćini su vodećem sastavu Lige i najvjerojatnijem prvaku, momčadi Koprivnice/Hangara.

Rezultati 12. kola: Bjelovar II – Ilova 36:33, KTC II –Čakovec II 32:26, Koprivnica/Hangar – Vidovec II 37:23, Garešnica II – Daruvar 43:34, Marof – Ivanska 30:26, slobodna Novska.

Redoslijed: Koprivnica/Hangar 22, Ivanska 18, Ilova 15, Čakovec II 13, Marof i Garešnica II 12, KTC II 9, Novska 8, Vidovec II 6, Bjelovar II 5, Daruvar 0 bodova.