Rukomet 05.04.2017. 07:26. Zadnja izmjena: 05.04.2017. 07:29.

Nastavak pobjedničke serije Čakovčana - MRK Čakovec bio bolji od Zaprešića

• DRUGA RUKOMETNA LIGA SJEVER

ČAKOVEC- ZAPREŠIĆ 34:24 (19:10)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 100. Suci: Ivančić i Kordić (oba Zagreb).

ČAKOVEC: Marciuš, Kovačević, Čapalija 1, Horvat, Gradiščaj 3, N. Petek 9, Dvanajščak 5, Lukman, Hozjan 1, Tkalčec 1, Škrobar, M. Petek 5, Toplek 2,Sklepić 6, Pintarić, Radiković 2. Trener: Josip Borković.

Nastavak pobjedničke serije Čakovčana. Simpatični sastav Zaprešića na ovoj utakmici nije imao šanse za bolji rezultat. Već nakon prvih 30 minuta ozbiljnom i odgovornom igrom u obrani i napadu domaći su stekli veliku rezultatsku prednost od čak +9 razlike (19:10). U drugom poluvremenu trener Borković dao je priliku igrati igračima koji inače manje igraju pa su gosti možda zbog tog razloga izbjegli još uvjerljiviji poraz. No i pobjeda +11 razlike vrlo je poticajna pred finiš u prvenstvu. Čakovčani su trenutno na visokom 2. mjestu prvenstvene tablice, prema nekim neslužbenim saznanjima to mjesto u novom prvenstvu donosi igranje u višem rangu natjecanja – 1.ligi.