Rukomet 19.09.2017. 22:33. Zadnja izmjena: 19.09.2017. 22:36.

3. HNL-ISTOK

Nogometaši Međimurja prokockali pobjedu u sudačkoj nadoknadi

SLAVONIJA             2

MEĐIMURJE           2

Požega - gradski stadion. Gledatelja: 200. Sudac. Dario Matočec. Strijelci: 1:0 Majstorović (1), 1:1 Škvorc (30), 1:2 Škvorc (40), 2:2 Boban (90+2).

Međimurje: Bešenić, Šimunić, Branilović, Sabol, Slunjski, Munivrana, Režić, Škvorc (88. Šarić), Marcijuš (90. Malenović), Antonović, Hlišć (84. Conjar). Trener Matija Kristić

U proteklom su kolu Čakovčani u 90. minuti osvojili bod s Oriolikom, u ovom su u 92. minuti izgubili 2 u Požegi. Očito im uz sve ostalo nedostaje i toliko potrebna sportska sreća. Nisu igrali slabo, naprotiv igrali su dobro i borbeno, po lošem terenu i velikoj vrućini. Domaći su već u 48. sekundi po malo s(p)retno postigli vodeći pogodak, do 6. minute imali su još dvije 100% prilike, Bešenić je dva put vrlo dobro intervenirao. Iza toga do kraja poluvremena inicijativa Čakovčana koja je rezultirala s dva efektna pogotka Škvorca, koji je u 42. minuti pogodio stativu, priliku za pogodak prije toga nije iskoristio ni Munivrana u 20. minuti.

U drugom poluvremenu Čakovčani su i dalje imali inicijativu i dobrom taktikom kontrolirali igru i rezultat sve do 90. minute. U 87. minuti drugi žuti-crveni karton dobio je Slunjski, a u drugoj minuti sudačke nadoknade domaći su izjednačili, Boban je iskoristio malu neodlučnost čakovečke obrane pa su domaći po malo sretno izbjegli poraz io osvojili bod.

• U petak Čakovčani su domaćini (SRC Mladost, 16:30) ekipi Marsonie, svi su u klubu optimisti i očekuje se prva prvenstvena pobjeda.

Ostali rezultati 4. kola: Marsonia - Belišće 3:0, Osijek - Varteks 2:0, Čepin - Vukovar 1991 3:1, Croatia Đakovo - Mladost 0:1, Koprivnica - Slavija 3:0, Bjelovar - Bedem 1:0, Oriolik - BSK 0:0.

16. Belišće       4          0          1          3          4:11     1

PAROVI 5. KOLA: subota (16:30): Međimurje - Marsonia, BSK - Slavonija, Bedem - Oriolik, Slavija - Bjelovar, Mladost - Koprivnica, Vukovar 1991 - Croatia Đakovo, Varteks - Čepin, Belišće - Osijek.