Rukomet 16.02.2017. 19:05. Zadnja izmjena: 17.02.2017. 07:00.

Odigrane utakmice

Novosti iz Muškog rukometnog kluba Čakovec - Mladi

1. HRVATSKA LIGA DJEČACI - B – SJEVER

U Čakovcu je odigrano 9. kolo 1. HRLD-B sjever, mladi igrači MRK Čakovca (rođeni 2006/07.godine) odigrali su dvije utakmice, u jednoj su zabilježili pobjedu, a jednom su poraženi. Pobijedili su uvjerljivim rezultatom 31:16 vršnjake GRK Varaždina, a poraženi su od vodeće i do sada neporažene ekipe RK Ivančice Ivanec 19:10.

Igrali su: Ninić 15, Hozmec 5, Varošanec 4, Mikuilić, Šoltić 3, Malašić 3, Golubić 1, Mavrek 3, Novak 3, Horvat, Topolko, Črešnjovec, Radek 4, Želežnjak  i Kostel – trener: Dario Varga prof.

l. HRVATSKA MLAĐE KADETSKA LIGA – SJEVER

U Virovitici je odigrano 9. kolo 1. HRMKL-sjever, nakon što je ekipa Trnovca odustala od natjecanja mladi su kadeti MRK Čakovca odigrali samo jedan susret, s vršnjacima domaćina RK Viro Virovitice. U Čakovec su se vratili vrlo ogorčeni i razočarani događanjima u tamošnjoj sportskoj dvorani. Ne toliko zbog poraza 23:21, nego zbog slabog suđenja koje je nakon vodstva Čakovčana u prvom poluvremenu 14:11 bilo, kako kažu u stručnom stožeru i prisutni roditelji, u drugom poluvremenu „očajno“ i ne bi se smjelo događati na utakmicama posebno kada igraju mladi. Mladi Čakovčani koji su igrali: Bogojević, Belović 2, Golubić 1,Islami, Kovačić, Novak 4, Srebrnjak 6, Tompić 1, Vrbanec 4, Žibek, Vincek 1, Hajdarović 1, Vurušić, Krauthaker, Pomor, Kos 1, David, Ovčar i Kocijan – trener: Dario Varga prof.