Rukomet 22.02.2017. 07:08. Zadnja izmjena: 22.02.2017. 07:12.

Treća rukometna liga sjever

Pobjeda mladih Čakovčana, poraz Nedelišća

Šesnaesto prvenstveno kolo naši su predstavnici „odradili“ s polovičnim uspjehom. Važna pobjeda mladih Čakovčana i neočekivani poraz Nedelišća.

Nakon dva poraza mladi su Čakovčani kao domaćini dobrom igrom i primjernom borbenošću, posebno u drugom poluvremenu pobijedili iskusni sastav  Novske 31:25 (13:11) i time najavili bolju igru u nastavku prvenstva.

Igrao je slijedeći sastav : Hamer, Štefulj, Želežnjak, Vaser 4, Hozjan 5, Čapalija 6, Bašek 2, Hozmec 1, Škoro, Ninić, Lukman 9, Mihalic, Horvat 4 – trener: Tomislav Horvat.

Rukometaši Nedelišća nisu očekivali da će biti tko uvjerljivo poraženi u Ivanskoj. U drugom poluvremenu igrali su slabo, s mnogo grešaka, posebno u napadu gdje je postignuto samo 6 golova, što je na kraju rezultiralo porazom 27:18. Sada će u nastavku prvenstva biti teže ostvariti zacrtano, no treba biti optimist i nadati se da se više neće „događati“ ovako slabe igre.

U Ivanskoj je „igrao“ sljedeći sastav: Obadić, Hajdarović, Trstoglavec, Jakšić, Mrčela 1, Bakač 1, Topličanec 2, Korent 2, Novak, Farkaš 3, Sklepić 2, Goričanec 3, Slaviček 2, Bratković, Škvorc 2 – trener: Nebojša Buvač.