Rukomet 25.01.2016. 10:51. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:29.

Pripreme rukometaša

Mlađih kadeti Muškog rukometnog kluba Čakovec pobijedili u Sloveniji

Mlađi kadeti Muškog rukometnog kluba Čakovec, rođeni 2000.godine počeli su s pripremama za drugi dio prvenstva gdje im je cilj osvojiti mjesto u vrhu tablice, koje im iza toga garantira nastup na finalnom turniru za naslov prvaka Hrvatske. Riječ je o izuzetno kvalitetnoj generaciji mladih rukometaša koje trenira Radovan Petek. Osim treninga igraju i pripremne utakmice, jedna od tih odigrana je u susjednoj Sloveniji u Radencima s tamošnjim mlađim kadetima RK Arbont Radgone. Iako su domaći imali ekipu godinu dana stariju od Čakovčana (r.1999.g.), igrači trenera Peteka na kraju su slavili, pobijedili su „tijesnim“rezultatom 28:27, igrali su dobro i svi zaslužuju pohvale.

Igrao je sljedeći sastav: Koprivec, Vaser, Križaić 1, Hozjan, Čapalija2, Bašek 2, Hozmec 6, Škoro 1, Ninić, Lukman , Škvorc, Kranjec 10, Mihalic 1, Vrgek 2, Horvat 3.