Rukomet 09.11.2016. 07:44. Zadnja izmjena: 09.11.2016. 07:46.

Treća rukometna liga sjever

Polovičan uspjeh naših predstavnika: Rukometaši Čakovca pobijedili, Nedelišće izgubilo

Naši trećeligaši u 7. su prvenstvenom kolu ostvarili polovični uspjeh. Nakon nekoliko uzastopnih poraza mladi su rukometaši Čakovca na gostovanju u Vidovcu postigli uspjeh i pobijedili istoimeni mladi sastav tamošnjeg prvoligaša. Nakon slabije igre u prvom poluvremenu, boljom igrom u drugih 30 minuta sve su nadoknadili i na kraju zasluženo slavili rezultatom 34:29.

Istovremeno su rukometaši Nedelišća prvi puta poraženi, ovaj puta u Novom Marofu u derbi susretu s tamošnjim istoimenim sastavom. Zbog zauzetosti dvorane u Nedelišću igralo se u Novom Marofu. Već nakon prvog poluvremena domaći su stekli odlučujuću razliku koja je na kraju narasla na čak +11 i domaći su slavili visoku 35:24 pobjedu.

Rezultati 7. kola: KTC II – Daruvar 48:14, Ilova – Novska 21:21, Concordia – Ivančica II 26:18, Vidovec II – Čakovec II 29:34, Marof – Nedelišće 35:24, Ivanska – Garešnica II 40:21., slobodna Koprivnica/Hangar.

Redoslijed: Marof i KTC II 12, Nedelišće i Concordia 10, Novska 9, Koprivnica/Hangar 8, Ilova 7, Čakovec II i Ivanska 6, Vidovec II I Ivančica II 2, Garešnica II i Daruvar 0 bodova.