Rukomet 25.01.2016. 11:04. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:29.

Čakovčanke izgubile u osmini finala rukometnog kupa Hrvatske

Lokomotiva – Zrinski 32:18 (17:11)
Zagreb– Sportska dvorana .Gledatelja: 150. Sutkinje: Jurenec /Koprivnica/ i Vajdić /Zagreb/.
Zrinski: Kozjak, Ivačić, P. Posavec 2, Sennčar, Glad, S. Posavec 3, Balić, Car 1, Lupić, Gavrić 6, Maljak 5, Horvat, Benčik 1. Trener: Željko Golik.

Čakovčanke nisu uspjele, Lokomotiva je kao domaćin lako i bez problema zabilježila pobjedu i osigurala nastup u četvrt završnici hrvatskog Kupa. Sve oko pobjednika bilo je jasno već nakon prvog poluvremena, i u drugom dijelu susreta domaće su bile bolje i očekivano pobijedile. Samo do 4. minute susreta bilo je izjednačeno (2:2), ostalo u znaku Zagrepčanki. Čakovčanke su međutim mogle ipak rezultatski bolje proći da su iskoristile nekoliko izglednih prilika i da nisu propustile realizirati 2 udarca sa 7 metara. Sada pak se je sve u usmjerilo prema nastavku prvenstva i prvo, prvom susretu u subotu u Čakovcu s Đakovom.