Rukomet 23.08.2019. 08:37. Zadnja izmjena: 23.08.2019. 08:43.

Prijateljska međunarodna rukometna utakmica Čakovec - Jeruzalem Ormož

• ČAKOVEC – JERUZALEM ORMOŽ 30:29

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 50. Suci: Šipoš /Varaždin/ i Zeko /Čakovec/.

ČAKOVEC: Kovačević, Jarni, Murk 1, Škrobar 1, Hozjan, Farkaš, N. Petek 2, Krajner 7, Tkalčec 2, Jeftić, Srnec 3, Marciuš, Sklepić 8, Vuković 1, Horvat 1, Herman 4. Trener: Borković.

JERUZALEM ORMOŽ: Bogadi 1, Šoštarić 1, Čudić 8, Nurčić, Župan 7, G. Hebar, M. Hebar,Šulek, Kocbek 3, Balent, Nedorfer, Krabonja, Mesarić 3, Ozmec 4, Lukman 1, Čagar 1. Trener: Prapotnik.

Zanimljiv susret u kojem su gotovo svih 60 minuta u vodstvu bili igrači slovenskog prvoligaša. Tek u finišu, domaći koji su tek počeli s pripremama zaigrali su vrlo dobro u napadu i obrani, stigli vodstvo gostiju koje je u jednom trenutku bilo i 5 razlike (16:11) i onda u zadnjoj minuti postigli pobjedonosni pogodak. S(p)retna i poticajna pobjeda pred daljnje naporne pripreme koje su na rasporedu do početka prvenstva.