Rukomet 21.10.2020. 23:01. Zadnja izmjena: 21.10.2020. 23:02.

PRVA LIGA RUKOMETAŠICA: Dan prije utakmice trener Kuček podnio ostavku

ZRINSKI - MURVICA 23:23

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Bez gledatelja. Suci: Cepanec (Turčin) i Dragočajac (Novska). Nadzornik: Peković (Varaždin).

ZRINSKI: Žvorc, Kozjak, Petreković 4, Radek, Vuljak 3, Zanjko, Balić 3, Resman, Car 6, Vukojević 3, Šstak 1, Laptoš 1, Blagus, Mihalković, Balent 2. Trener: Darinka Pavleković.

MURVICA: Struhar, Ljubanović, Butković 4, Nekić 1, Jelenović 2, Masnić 8, Grozdek, Filipović 3, Mandekić, Debelić 3, Car, Matijević 2. Trener: Ramiz Djeko.

Važna utakmica, posebno za Čakovčanke koja je na kraju završila bez pobjednika. Rezultat je to kojim više moraju biti zadovoljne domaće, koje su posebno u prvih 30 minuta igrale slabo. U 5. minuti imale su vodstvo 3:0, iza toga do kraja poluvremena, od 12 .minute vodile su gošće, ponekad i s tri razlike i završile taj dio susreta vodstvom 11:10. Početkom drugog poluvremena, već u 33. minuti povećale su vodstvo na 15:11, tek tada su domaće zaigrale nešto bolje i u 51. minuti preuzele vodstvo 21:20. Slijedi promašaj zicera i sedmerca za uvjerljivije vodstvo pa četiri sekunde pred kraj gošće vode 23 : 22. Naon pauze  domaćih slijedi  pogodak mlade Anje Balent za neriješenih 23:23.

Dan prije utakmice trener Saša Kuček podnio je ostavku pa su utakmicu vodile trenerica Darinka Pavleković i sportska direktorica Ljubica Vrbančić. Tijekom tjedna redove Čakovčanki pojačala je mlada Hannah Vuljak, dolazi iz Podravke/Vegeta Koprivnica.