Rukomet 09.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

PRVA LIGA RUKOMETAŠICA: SAMOBOR – ZRINSKI 23:22

SAMOBOR – ZRINSKI 23:22 /12:10/

SAMOBOR – Dvorana Bogumil Toni. Gledatelja: 150. Suci: Hunjadi i Zečević.

ZRINSKI: Krmpotić, Ivačić, P. Posavec 6, S. Posavec 5, Šarić, Furjan 5, Ladić,Balić 2, Resman 1, Horvat, Car, Benčik, Zagorščak 3, Androić, Laptoš. Trener: Željko Golik.

U važnoj utakmici za obje ekipe Čakovčanke su bile blizu uspjehu, na kraju, u posljednjoj minuti ipak daleko od toga pa su domaće bile te koje su slavile. Dali zasluženo nismo sigurni. Prvom poluvrijeme s mnogo neizvjesnosti, malo golova i puno rezultatskog preokreta. Prvi su gol na utakmici postigle domaće tek u 6.minuti, Čakovčanke su u 8. poravnale na 1:1, u 14.minuti ponovo vodstvo domaćih 4:2 da bi u 22.minuti Čakovčanke poravnale na 7:7 da bi 2 minute iza toga one vodile 9:7. Do kraja poluvremena domaće prvo postižu 4 pogotka za vodstvo 11:9, a na odmor se odlazi također njihovim vodstvom 12:10. U drugih 30 minuta i dalje mnogo uzbuđenja i neizvjesnosti. Polovicom tog dijela susreta domaće vode 17:16, 8 minuta pred kraj susreta Čakovčanke poravnavaju ishod na 19:19, minutu iza toga je 20:20, a u 57.minuti vodstvo Čakovčanki 21:20.I u 59.minuti Čakovčanke još vode 22:21 što im nažalost nije bilo dovoljno za pobjedu, kasnije ni za bod. Jer domaće uzastopno u zadnjoj minuti postižu 2 gola, suci ne dozvoljavaju Čakovčankama realizirati zadnji napad pa bodovi ostaju u Samoboru, a Čakovčanke pred nastavak prvenstva u problemima. Još se je jednom pokazalo da Čakovčankama nedostaje široka kluba, da su imale adekvatne zamjene rezultat bi sigurno bio bolji. No što je, tu je u subotu slijedi utakmica s Bjelovarom za „biti ili ne biti“ gdje je pobjeda imperativna, a pomoć iz gledališta više nego potrebita. Svi ljubitelji sporta i rukometa iskreno se nadaju i imaju puno povjerenja da će Čakovčanke ovaj puta uspjeti.