Rukomet 09.11.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:31.

PRVA LIGA RUKOMETAŠICA: TREŠNJEVKA – ZRINSKI 20:28

ZAGREB – Dvorana na Trešnjevci. Gledatelja: oko 100. Suci: Torbarina i Pavić.

ZRINSKI: Ivačić, Kozjak, Polak, P. Posavec 7, Resman 1, Senčar, Glad, S. Posav ec 8, Balić, Ladić, Car 1, Gavrića 5, Benčik 1, Maljak 5, Androić. Trener. Željko Golik.

Odličnom igrom, posebno u 2.poluvremenu Čakovčanke su zabilježile vrlo uvjerljivu, važnu i zasluženu pobjedu. Kada se zna da je zabilježena na gostovanju kod favoriziranog, iskusnog sastava Zagrepčanki, duplo vrijedi. Sigurno se nisu nadale tako uvjerljivoj pobjedi, a domaće tako uvjerljivom porazu. Već u prvih 30 minuta najavile su Čakovčanke svoje ambicije, iako je na kraju poluvremena bilo 11:11. U drugom dijelu susreta igrala je samo jedna, čakovečka momčad na čelu s vratarkom Ivačić. I ostale koje su igrale zaslužuju za igru, borbenost i efikasnost igračice čestitke, posebno ponovo sestre Posavec, Maljak i Gavrić. I ostale iz sastav a koji je igrao dale su obol važnoj pobjedi i bodovima. Narav no tu je i iskusni strateg Željko Golik koji najavljuje reprizu dobre igre u subotu kada su Čakovčanke domaćini (GŠ-a 19 sati) favoriziranoj ekipi Umaga. „Favoriti uvijek ne pobjeđuju, to smo dokazali u susretima s Kokom i Trešnjevkom, zašto tako ne bi bilo i s Umagom“, realan je u najavi trener Golik. Pozvao je i gledatelje da im s tribina sportskim navijanjem pomognu uspjeti.