Rukomet 14.11.2016. 10:59. Zadnja izmjena: 14.11.2016. 11:01.

Prva liga rukometašica: Velika pobjeda Čakovčanki nad Osijekom

ZRINSKI – OSIJEK 32:21 (17:8)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 100. Suci: Marko Duspara i Hrvoje Rogić. Nadzornik: Roberto Lozančić (svi Velika Gorica)

ZRINSKI: Kozjak (7+0), Ivačić (3+0), Žvorc (5+0), Posavec 9 (4), Brgles, Glad, Ladić, Balić 5, Resman 3, Horvat 3, Car 6, Benčik 1, Prevendar, Šestak, Androić 1, Haček 4. Trener: Željko Golik.

Važna, očekivana i apsolutno zaslužena pobjeda Čakovčanki koja ni u jednom trenutku nije bila upitna. Već u 10. minuti vodile su 5:0, u 19. minuti 10:4, a poluvrijeme završile vodstvom od 9 razlike (17:8). U drugom poluvremenu kontrolirale su igru i rezultat,12 minuta pred kraj imale +13 (26:13). Kad su u igru ušle one koje manje igraju Osječanke su uspjele tek malo smanjiti rezultat, ne međutim i dojam o dobroj igri Čakovčanki na čelu sa sada već nadamo se standardnom reprezentativkom Paulom Posavec.