Rukomet 23.02.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:02.

PRVA LIGA RUKOMETAŠICA: ZAMET – ZRINSKI 20:13

RIJEKA – Dvorana Centar – Zamet. Gledatelja: 100. Suci: Feletar i Rendulić.

ZRINSKI: Krmpotić, Ivačić, P. Posavec 2, Furjan 6, S. Posavec 2, Glad, Sinanović, Ladić, Barić,Resman, Car 2, Benčik, Zagorščak, Prevendar 1, Androić. Trener: Željko Golik.

Očekivana pobjeda domaćih koje su opravdale ulogu favorita. U utakmici s malo postignutih golova gdje su obrane i vratari bili bolji dio ekipe. Nakon prvih 30 minuta u kojem su domaće vodile 10:5, u 37.minuti nastavka Čakovčanke su se približile na samo -2 razlike (11:9 ), iza toga su stale pa su Riječanke rutinski susret privele kraju i očekivano slavile. Šteta je i to da su Čakovčanke propustile realizirati čak 5 sedmeraca i nekoliko „zicera“, također i da se je ozlijedila mlada Prevendar. Upravo zbog ovog posljednjeg opravdano pitanje odgovornima u HRS-u – zašto za vrijeme dok traje prvenstvo organiziraju pripreme mladih reprezentacija nakon kojih mlade igračice dolaze na službene utakmice umorne i ozlijeđene. Nadamo se da će se Čakovčanke koje u juniorskoj reprezentaciji imaju 4 igračice do subote oporaviti, relaksirati i s ostalim suigračicama spremno dočekati subotnji važni susret s Dalmatinkom iz Ploča. Koji se igra u dvorani GŠ-e u 19 sati, gdje je pobjeda imperativna, a isto tako potrebita je i podrška s tribina, onakva kakva je bila pred 14 dana na utakmici s Splitom.